Witamy na stronie Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Redle

Jubileusz 35-lecia naszej szkoły

13 października obchodziliśmy w naszej szkole uroczystość 35 – lecia naszej szkoły, połączony z obchodami DEN i Dnia Papieskiego. Mimo pandemicznej rzeczywistości dziękujemy naszym znamienitym gościom za przybycie. Tego dnia swoją obecnością zaszczycili nas Burmistrz Połczyna- Zdroju Pan Sebastian Witek, Z – ca Burmistrza Pani Emilia Mazur, Sekretarz Gminy Pan Jacek Brzozowski, Kierownik Wydziału Edukacji Pan Bogdan Wachowiak, Przewodniczący Rady Miejskiej Pan Janusz Podpora, Komendant Państwowej Powiatowej Straży Pożarnej w Świdwinie bryg. mgr inż. Józef Brzeziński, Z – ca Nadleśniczego z Nadleśnictwa Połczyn Pan Bartłomiej Troczyński, Z – ca Komendanta Komisariatu Policji w Połczynie – Zdroju Pani Agnieszka Wilczyńska. Dziękujemy również za przybycie na uroczystość Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Połczynie – Zdroju Pani Monice Makowskiej, dyrektorom wszystkich szkół podstawowych oraz przedszkoli z Gminy Połczyn – Zdrój, jak również pracownikowi Biblioteki Gminnej w Redle Pani Marioli Marszałek oraz ks. Rajmundowi Tessmerowi. Dziękujemy za przepiękne życzenia i prezenty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content